​Хейгел бачить «довгострокові наслідки» дій Росії в Україні

10 апреля 2014
3811 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4428.jpg

Міністр оборони США заявив, що Росія завдала серйозної шкоди своїй репутації у світовому співтоваристві.

Міністр оборони США Чак Хейгел продекламував, що дії Росії в Україні призвели до ізоляції країни, а анексія Криму призведе до «довгострокових наслідків».

— Це не питання одного-двох днів або одного-двох тижнів, — заявив Хейгел в ході візиту в Китай. — Росію чекають довгострокові наслідки, після того як вона порушила територіальну цілісність і суверенітет України.

— Ці довгострокові наслідки вже наступають, — додав він.

У регіоні зберігається політична нестабільність. Проросійські сепаратисти захоплюють урядові будівлі на сході України, в той час як російські війська скупчуються біля кордону.

За аналогічним сценарієм розвивалися події на Кримському півострові, який, фактично, був узятий під контроль проросійськими силами, після чого в поспіху було проведено референдум, учасники проголосували за незалежність від України. Після цього Крим був анексований Росією.

Хейгел заявив, що ситуація з анексією Криму ще не завершилась, нагадавши, що США і більшість країн світу з нею не погодилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: 6 глобальних наслідків вторгнення до Криму

Організація Об'єднаних Націй переважною більшістю голосів засудила дії Росії, зазначив глава Пентагону, а США і їх європейські союзники ввели нові економічні санкції. При цьому у разі погіршення ситуації послідують додаткові заходи.

— Росія завдала серйозної шкоди своїй репутації у світі, — сказав Хейгел, додавши, що санкції будуть болючими.

— Можуть бути нові наслідки, тому я не згоден, що їм вдасться вийти сухими з води, — сказав він. — Так, вони все ще знаходяться в Криму, вони ще тримають війська біля кордону, але тут повинна проявитися довгострокова динаміка.

Росія вже «ізолювала себе в глобальному співтоваристві, якого вона потребує», заявив міністр оборони США, додавши, що «ми всі повинні бути частиною глобального співтовариства заради наших власних економічних інтересів, а також безпеки і стабільності».

Похожие статьи:

Новости в мире​США розмістять в Японії два додаткових есмінця для захисту від КНДР

Новости Политики​Ляшко: брат Тарути Олександр викупив начальника маріупольської міліції за $ 200 000

Новости Преступности​Сепаратисти в Одесі у міліції відбили затриманих (Хронологія подій)

Новости УкраиныПроросійські сепаратисти Аксьонов і Константінов - ГПУ санкціонувала затримання

ПроисшествияСепаратисти підірвали водонапірну вежу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk