​МЗС вимагає світ зупинити кремлівську агресію: РФ експортує тероризм

27 мая 2014
3372 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4864.jpg

Міністерство закордонних справ України виражає рішучий протест у зв'язку з черговим проривом на українську територію з боку Росії групи озброєних терористів.

Про це говориться в офіційній заяві МЗС відносно чергового факту озброєної агресії проти України з території РФ, повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.

Незважаючи на попередження, передані українською стороною по дипломатичних каналах, про концентрацію на українсько-російській межі до 40 вантажних автомобілів з озброєними людьми, російська сторона не зробила ніяких кроків для попередження їх проникнення на територію України, — говориться в повідомленні.

У відомстві розповіли, що 27 травня біля 4:00 колона у складі декількох вантажних і легкових автомобілів здійснила спробу перетину державного кордону України в районі населеного пункту Астахово (Луганська область).

Усе це відбувалося при повній бездіяльності російських прикордонників. Більше того, є усі підстави стверджувати, що напрям російських терористів на територію України організовується і фінансується під безпосереднім контролем Кремля і російських спецслужб, — заявили в МЗС.

По суті, ми маємо справу з неприхованою агресією проти України з боку РФ, експортом російського тероризму на територію нашої держави. Сьогодні в східних областях України нашим правоохоронцям протистоять добре підготовлені і озброєні російські найманці, готові грабувати, залякувати, катувати і вбивати українських громадян, — додали у відомстві.

Там також відмітили, що агресивні дії Росії і підконтрольних їй колабораціоністів з терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» — «є ще одним свідченням того, що Кремль не має наміру виконувати Женевські угоди навіть після того, як в Україні відбулися визнані всім світом демократичні президентські вибори».

Закликаємо міжнародне співтовариство прийняти негайні і рішучі дії, щоб зупинити агресію РФ проти України і світового ладу. Ми бачимо, що ціною подальших спроб діалогу з Кремлем з надією на його конструктивність, є все більше людських жертв, відповідальність за які лежить виключно на російському окупантові, — призвали в МЗС.

Похожие статьи:

Новости в мире​США відмічають активізацію ВПС і ВМС Росії в Азіатсько-тихоокеанському регіоні

Новости Политики​Група кримських татар прорвала кордон, щоб допомогти Мустафі Джемілєву повернутися в Крим

Новости в мире​ЄС визнає невиконання Києвом зобов'язань по газових контрактах з РФ

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости Культуры​Засновник «КаZантипа» не підтверджує інформацію про переїзд фестивалю з Криму в Грузію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети