​Папа Римський привітав весь християнський світ з Пасхою і побажав примирення на Україні

20 апреля 2014
5409 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4532.jpg

У 2014 році католицька Пасха співпала з православною.

Папа Римський Франциск привітав весь християнський світ зі світлим святом Воскресіння Христова, побажав примирення на Україні і помолився за тих, що страждають у світі.

— Воскресіння Христово в 2014 році ми святкуємо з Церквами, що наслідують Юліанський календар. Разом молимося за удачу ініціатив примирення на Україні, щоб усі зацікавлені сторони, за підтримки міжнародного співтовариства, зробили усе можливе для недопущення насильства і встановлення діалогу на благо майбутнього цієї країни, — сказав понтифік в традиційному пасхальному зверненні «Граду і світу».

Франциск згадав про тих, що страждають від хвороб — в Гвінеї, Сьєрра-Леоне, Ліберії, возніс молитву за мир Іраку і на Близькому Сході, між Палестиною і Ізраїлем. Він призвав до припинення кровопролитних зіткнень в Нігерії, Південному Судані і Центральноафриканській республіці. Голова Римсько-католицької церкви виразив надію на врегулювання ситуації в Сирії, населення якої потребує гуманітарної допомоги.

— Господи всемогутній, допоможи припинити усі війни, погасити ворожнечу, як стару, так і сучасні конфлікти, — сказав Франциск.

В ході урочистої пасхальної служби на площі Святого Петра у присутності декількох десятків тисяч вірян поздоровлення з Пасхою прозвучали на різних мовах, включаючи українську, а також православний спів «Христос воскрес».

Похожие статьи:

ОбществоПапа Римський Франциск зробив перше селфі

Образование и наукаУкраїнське Різдво не має ніякого стосунку до юліанського чи григоріанського календарів

Образование и наукаЯк Характерники святкували Великдень?

Туризм и путешествия10 країн, в які християнам краще не їхати

Новости в миреЧто сказал Папа Римский Франциск о ситуации на Украине

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk