​«Пишаюся бути росіянином» - новий годинник від Депардьє

23 марта 2014
4226 просмотров Голосов: 1 Автор:
article4286.jpg

Почесний житель Саранська Жерар Депардьє видав у світ серію годинників «Пишаюся бути росіянином». Це «патріотична» дія зійшлася в часі з окупацією Росією українського Криму.

Володар російського громадянства, французький «біженець», актор Жерар Депард'є випустив лімітування серію годинників з гербом Росії — «Пишаюся бути росіянином» («Proud to be Russian»).

Годинники на замовлення актора справила швейцарська годинна компанія «Cvstos». Саомго Депардьє вже встигла «пропіарити» з даною моделлю на руці компанія-виробник на своїй сторінці в «Facebook».

У соцмережі компанія розмістила фото актора, на зап'ясті якого красується чорний годинник із зображенням двоголового орла на циферблаті. До того ж, Жерар на фото одягнений в чорну куртку, декоровану російським двоголовим орлом.

За інформацією «Cvstos», цей символ Росії на годиннику зроблений з чистого золота. Для різноманітності і на смак «покупців-патріотів» виготовили три варіанти годинника — з хронографом, турбійоний або з автоматичним механізмом.

А от ціна на це «патріотичне чудо-дизайну» поки ще не оприлюднена. Але, за припущенням годинникарів, одним з перших власників цього годинника стане Володимир Путін.

Похожие статьи:

Политические статьиНамагаючись забрати Крим, Путін може зруйнувати Російську Федерацію

Новости УкраиныЗавтра в Украине могут объявить военное или чрезвычайное положение

ПроисшествияПророссийцы бросали в Кличка яйцами в Харькове (ВИДЕО)

Новости УкраиныВ Черкассах стали «Плечом к Плечу» звезды спорта, культуры и губернатор

Новости ПолитикиТанцы с Януковичем – Путин доволен выступлением

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk