​США відмічають активізацію ВПС і ВМС Росії в Азіатсько-тихоокеанському регіоні

6 мая 2014
4575 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4668.jpg

Генерал США Херберт Карлайл, який відповідає за операції ВПС в Тихоокеанському командуванні збройних сил, заявив про те, що Росія активізувала свою військову діяльність, пов'язану з підготовкою особового складу і збором розвідувальної інформації, в Азіатсько-тихоокеанському регіоні (АТР).

Виступаючи в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні, пан Карлайл безпосередньо пов'язав таку передбачувану активізацію ЗС Росії з кризою на Україні.

— У Азіатсько-тихоокеанському регіоні спостерігається істотне розширення діяльності ЗС Росії, і ми відносимо багато що з цього до того, що відбувається на Україні… Безумовно, те, що відбувається на Україні і в Криму, є для нас викликом. І це виклик для нас як в Європі, так і в Азіатсько-тихоокеанському регіоні, — повідомив воєначальник.

За його словами, Росія, зокрема, збільшила кількість польотів стратегічних бомбардувальників своєї далекої авіації в АТР, у тому числі «біля берегів Каліфорнії», «навколо островів Японії».

— Також різко виросло їх число навколо Кореї, — повідомив генерал.

Також має місце «значно велика активність кораблів» військово-морського флоту (ВМФ) Росії в АТР, заявив генерал США. Він вважає, що дії ВПС і ВМФ Росії є комбінацією речей, щоб продемонструвати здатність здійснювати далекі походи, проектувати силу далеко за межами національної території, а також збирати розвідувальні дані.

Похожие статьи:

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости Украины​Київський суд змінив запобіжний захід важко пораненому Кернесу

Новости Политики​Група кримських татар прорвала кордон, щоб допомогти Мустафі Джемілєву повернутися в Крим

Новости в мире​ЄС визнає невиконання Києвом зобов'язань по газових контрактах з РФ

Новости Культуры​Засновник «КаZантипа» не підтверджує інформацію про переїзд фестивалю з Криму в Грузію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk