​У Чечні погрозами і тортурами вербують найманців на Україну

7 мая 2014
5937 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4679.jpg

Людей, які відмовляються їхати на Донбас і воювати на боці терористів, б'ють і катують.

Про це пише російський блогер Олег Леусенко, посилаючись на лист від студентки Ельміри з Грозного.

— Так, такий набір має місце, але бажаючих записатися дуже мало, — пише вона. — А ті, хто вже записався, але зрозумівши, як їх хочуть використовувати, відмовляються — викрадають, б'ють, катують і погрожують зробити інвалідами.

Як пише у своему листі чеченка:

«У мене є родич. У п'ятницю він пішов записуватися для відправки до Донбасу. Записався, здав документи. Але коли зрозумів, що за «охоронці» їм потрібні, зажадав документи назад.

Записувався він у центрі по вербування найманців в Україні, розташованому на вулиці Маяковського в Грозному.

Мій родич з малозабезпеченої сім'ї. Дізнавшись про таку велику зарплату, яку обіцяє влада, він вирішив записатися. Але коли зрозумів ситуацію, відмовився і забрав документи»

За словами автора листа, коли її родич прийшов забрати свої документи, вербувальники, які ведуть набір найманців, почалилаяти його, обзивати, матюкатися останніми словами, ображали, називали боягузом. Вона підкреслила, що вербувальники тісно співпрацюють з місцевою міліцією.

«Далі історія розвивалася так, — пише вона. — О 23 годині того ж дня, вночі, озброєні люди в масках увірвалися в будинок мого родича і забрали його. По тривозі були підняті всі родичі. Стали шукати. Нарешті з'ясували, де його утримують. Міліціонери сказали рідним, що мовляв, до нього є пара питань і зараз його відпустять. Але випустили тількипід ранок.

Він був побитий до напівсмерті. Його катували і били за відмову їхати найманцем на Україну. Погрожували, що «зроблять його бойовиком, учасником НВФ», якщо відмовиться. Сказали, що змусять його поїхати в Україну і він там безкоштовно буде «відпрацьовувати». Вимагали підписати якісь папери. Він відмовився. Його били 6 осіб».

Автор листа зазначає, що насправді дуже мало людей в Чечні записуються в найманці на Україну. Жителі країни знають, що відбувається насправді, і весь народ співчутливо ставиться до українців.

У четвер в центр вербування, який знаходиться по проспекту Леніна в Грозному, приїжджали якісь кадировські шишки і висловлювали невдоволення, що мало людей записуються. Вони кричали на вербувальників прямо посеред вулиці, на очах перехожих, матюкали найбруднішими словами і вимагали «результатів».«З тих, хто все ж записується в найманці — це колишні менти, раніше звільнені«кадировці» і всяка шваль і відморозки, які є і будьть внароді, — пише вона. — За весь час з моменту відкриття центрів вербування, в Грозному, Ачхой-Мартані, Знам'янському, Гудермесі — вони не відправили навіть першу групу.

Нагадаємо: раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в ході боїв під Слов'янськом, 5 травня, в рамках антитерористичної операції було ліквідовано понад 30 терористів, серед яких були й жителі Чечні.

— Сумно все це — і найсумніше — до цього звикаємо всі ми, а звикати до такого не можна… — сьогодні (5 травня) наші втрати становлять 4 бійця і 20 поранених. За нашою оцінкою у терористів втрати за 30 осіб. Поранених десятки… Дуже багато кримчан, зустрічаються і росіяни. Сьогодні були і чеченці, — зазначив Аваков.

Похожие статьи:

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Общество​Хто такий Олександр Музичко (ДОСЬЕ)

Общество"Мы любим Пророка Мухаммеда" - марш миллиона в Грозном(видео).

Политические статьиСколько денег спалили на имидж России

Новости УкраиныВ Крыму российские военнослужащие из Чечни, Ульяновская и Краснодара

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети