​У Європі почалися вибори в Європарламент

22 мая 2014
3800 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4811.jpg

З 22 по 25 травня в Євросоюзі пройдуть вибори в Європарламент. Сьогодні почалося голосування у Великобританії і Нідерландах

Виборчі дільниці на виборах в Європарламент відкрилися в Нідерландах — першій країні, яка бере участь в голосуванні.

Голосування почалося в 7:30 за місцевим часом і продовжиться до 21.00. Усього в країні відкрито близько 10 тисяч виборчих дільниць. Жителі країни вибирають 26 членів Європарламенту, які представлятимуть країну в органі законодавчої влади Євросоюзу. Очікується, що участь в голосуванні окрім громадян Нідерландів приймуть більше 450 тисяч європейців, що мешкають в країні.

Дані экзит-полів, як очікується, будуть оголошені після закінчення голосування в Нідерландах.

Голова Європейського економічного і соціального комітету Анрі Малосс вважає, що нинішні вибори в Європарламент можуть стати сигналом тривоги перед серйозною кризою в ЄС.

Майбутні європейські вибори, на жаль, не обіцяють нічого хорошого. Нас чекають низька явка, високий рівень євроскептицизму. Результати, очевидно, виявляться досить плачевними і треба буде їх розглядати як останнє попередження, останній сигнал тривоги перед масштабною кризою, - заявив голова європейського інституту «Інтерфаксу» у Брюсселі напередодні початку голосування в ЄС.

Громадяни 28 країн-членів ЄС з четверга по неділю вибиратимуть 751 депутата Європарламенту, щоб не стільки змінити європейську політику, скільки визначити політичні тенденції усередині європейських держав.

Євросоюз встановлює загальний період виборів, але точні дати і час голосування, а також виборчий корпус визначаються самими країнами. Так, в четвер вибори починаються в Голландії і Великобританії, в п'ятницю — в Чехії і Ірландії, в суботу — в Італії, Литві, Словаччині і на Мальті, а в усіх інших країнах європарламентарів обиратимуть 25 травня. Число депутатів, яких виберуть громадяни кожної країни, залежить від населення. Так, німцям дістанеться 96 мандатів, французам — 74, італійцям і британцям — по 73, іспанцям — 54, полякам — 51. Всього по шість депутатів виберуть громадяни Естонії, Люксембургу, Мальти і Кіпру.

Європарламент має право оприлюднити перші результати голосування, починаючи з 23:00 25 травня, коли в Італії закриються виборчі дільниці. До цього буде доступна інформація єкзит-полів з тих країн, де такі опитування дозволені. По очікуваннях прес-служби ЕП, основні результати будуть відомі до ранку 26 травня, а дата публікації остаточних результатів залежить від виборчих процедур в країнах-членах.

Нові фракції ЕП планується сформувати до кінця червня, щоб на початку липня провести перше засідання парламенту у новому складі.

Похожие статьи:

Новости Украины​На сході України частково перервано залізничне сполучення

Новости Украины​Переворот в ДНР: Люди «Стрілка» змістили «народних» лідерів

Новости Киева​У Києві Бондаренко вирішив заборонити стихійну торгівлю біля станцій метро

Новости Политики​Міноборони РФ: Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угруповання військ

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk