"Україні відчинені двері до ЄС" - міністр закордонних справ Німеччини

5 декабря 2013
4595 просмотров Голосов: Автор:
article1736.jpg

Міністр закордоних справ Німеччини Ґідо Вестервелле заявив, що у ЄС відкриті двері для України.

У рамках 20-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ відбулася зустріч і переговори прем'єр-міністра України Миколи Азарова з Міністром закордонних справ Німеччини Ґідо Вестервелле, - повідомляє прес-служба уряду.

Микола Азаров підкреслив, що протягом року Україна активно працювала в структурах ОБСЄ, підтримувала і висувала ініціативи на розв'язання гострих проблем, якими займається ОБСЄ.

Глава Уряду переконаний, що ОБСЄ є дуже цінною і важливою площадкою для переговорів з різних питань і врегулювання різних проблем.

У свою чергу Міністр закордонних справ Німеччини привітав "успішне головування України в ОБСЄ". Також він підтвердив чітку позицію Німеччини: "Ми хочемо бачити Україну на борту Європи. Двері відчинені".

Ґідо Вестервелле окремо наголосив на чіткій позиції Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель, яку вона публічно висловила: "Ми відкриті до продовження необхідної підготовки для підписання Угоди про асоціацію".
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_ukrajini-vidchineni-dveri-do-es-ministr-zakordonnih-sprav-nimechchini/530053">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk