Із бідністю буде покінчено до 2030 року

7 января 2016
2104 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11640.jpg

За останні 25 років 2 мільярди людей поліпшили умови життя.

 

Такі дані містяться в доповіді Human Development Index, опублікованого в рамках Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН).

На презентації доповіді експерти ООН закликали лідерів країн забезпечити гідною роботою і справедливою зарплатою всіх жителів, які цього потребують. За даними ООН, 830 млн. чоловік зараз класифікуються як працюючі бідні, які живуть на менш ніж на $ 2 в день.

Світовий банк прогнозує, що з бідністю буде покінчено до 2030 року.Більше 200 млн чоловік, у тому числі 74 млн. молодих людей, також вважаються безробітними, в той час як 21 млн. людей в даний час піддаються примусовій праці.

"Робота має вирішальне значення для людського прогресу, — йдеться в доповіді. — Серед 7300000000 чоловік, що живуть на планеті, офіційно працевлаштовані 3200000000, а багато інших беруть участь у неоплачуваній допомозі, творчій та добровільній роботі або зайняті підготовкою себе до майбутньої роботи.Швидкий технологічний прогрес, поглиблення глобалізації, старіння суспільства та екологічні проблеми швидко змінюють значення працевлаштування та робочі процеси ".

У доповіді також сказано, що 52% робочих місць у світі займають жінки, в більшості країн зберігається волаюча нерівність при розподілі роботи та оплати праці.

Похожие статьи:

Новости ОбществаКазаки-характерники

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

ОбществоГлобальный голод

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

Общество​Африканское племя, где за дату рождения принимается не дата рождения.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети