Із Криму зроблять другий Лас-Вегас

21 апреля 2014
2901 просмотр Голосов: 0 Автор:
article4543.jpg

У Росії може з'явитися п'ята ігорна зона — в Криму. Відповідний законопроект в Держдуму вніс президент РФ Путін.

Раніше проти цієї ідеї виступив Мінфін, поставивши під сумнів економічну доцільність такого проекту.

Путін вніс в Держдуму законопроект про створення в Криму п'ятої ігорної зони.

Президент пропонує внести поправки в закон «Про державне регулювання діяльності по організації і проведенню азартних ігор і внесення змін до деяких законодавчих актів РФ».

Цим законом в Росії визначені чотири існуючі на даний момент ігорні зони, поправками їх число буде доведено до п'яти, говориться в законопроекті, опублікованому в електронній базі даних Держдуми.

«Межі ігорної зони на території Республіки Крим визначаються органами виконавчої влади республіки»,- вказується в поправках.

У Росії вже є чотири ігорні зони, вони були створені після того, як в 2009 році в РФ була введена заборона на організацію азартних ігор, окрім букмекерських контор і тоталізаторів. Це ігорні зони «Примор'я» в Приморському краю, «Бурштинова» в Калінінградській області, «Сибірська монета» в Алтайському краю і «Азов-Сіті» в Краснодарському краю. При цьому три перші зони фактично не працюють, лише в Краснодарському краю відкрилися декілька казино.

Саме на цю обставину вказував в недавньому листі віце-прем'єрові Дмитру Козаку міністр фінансів Антон Сілуанов. На думку Мінфіну, будівництво ігорних зон на бюджетні кошти не передбачене законодавством, а враховуючи відсутність інтересу з боку інвесторів до вже створених в Росії зон, поява нової в Криму навряд чи допоможе економіці республіки, вказувалося в листі Мінфіну.

Доручення пропрацювати це питання міністерство отримало ще 24 березня на нараді у прем'єра Дмитра Медведєва. А саму пропозицію створити в Криму ігорну зону уперше висловив прем'єр-міністр республіки Крим Сергій Аксьонов у кінці березня.

Похожие статьи:

Новости Преступности​Мельника випустили із СІЗО за 609 тисяч гривень

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости Политики​Махницький зможе позбавляти нардепів недоторканості

Новости Культуры​У Колумбії в зв'язку зі смертю Габріеля Гарсії Маркеса оголошено триденний траур

Новости в мире​Доменіко Дольче і Стефано Габбана знову визнані винними та сядуть до в’язниці

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети