Черговий ковбой Мальборо помер у США від хвороби легенів

27 января 2014
3324 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3330.jpg

Ерік Лоусон, який знімався в рекламі сигарет Marlboro в кінці 1970-х років, помер у віці 72 років. Він помер у своєму будинку в Сан-Луїс-Обіспо в результаті дихальної недостатності, яку викликала хронічна обструктивна хвороба легень, розповіла його дружина Сьюзан Лоусон.

Лоусон виконував епізодичні ролі в телешоу, таких як Баретта і Вулиці Сан-Франциско, коли йому запропонували стати ковбоєм Мальборо. Він знімався в рекламі сигарет з 1978 по 1981 рік, а потім зіграв в Ангелах Чарлі і серіалах Династія і Рятувальники Малібу, а остаточно завершив акторську кар'єру в 1997 році.

Актор був завзятим курцем з 14 років і продовжував курити доти, поки йому не поставили смертельний діагноз. Це не заважало йому епізодично брати участь в антитютюнових кампаніях. "Він знав, до чого сигарети можуть його довести. Знав, але все одно не міг зупинитися", - сказала Сьюзан Лоусон. У ковбоя Мальборо залишилися шестеро дітей, 18 онуків і 11 правнуків.

Ковбой Мальборо - американський мачо і "ковбой смерті" - з'явився в 1950-х роках і допоміг різко збільшити продажі сигарет Marlboro, які спочатку вважалися жіночими. Образ суворого ковбоя, що долає випробування із сигаретою в зубах, неодноразово очолював списки найвпливовіших вигаданих особистостей і став центром однієї з найяскравіших рекламних кампаній всіх часів і народів. Він був широко розтиражований у мас-медіа культурі. Одним з найвідоміших кіновтілень є ковбой Мальборо у виконанні Дона Джонсона в культовому фільмі Харлі Девідсон і ковбой Мальборо.

Ерік Лоусон став четвертим чоловіком, що грав знаменитого персонажа і помер від хвороби, пов'язаної з курінням. Актор Девід Міллар помер у 1987 році від емфіземи, Вейн МакЛарен у 1992 році після того, як рак легень поширився на мозок, і Девід Маклін у 1995 році від раку легенів.

Похожие статьи:

НедвижимостьЗачем ионизатор курильщику?

Здоровье и медицинаКурение и организм человека – друзья или враги?

Новости Экономики​От повышения цен уже не уйти. Сколько и за что украинцу теперь платить?

Теги: сигареты
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk