Франція слідом за Бельгією заарештувала активи Росії у справі ЮКОСа

18 июня 2015
2787 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article9216.jpg

Франція слідом за Бельгією заарештувала активи Росії у справі ЮКОСа.У тому числі заморожені рахунки російських компаній у французькій «дочці»

держбанку ВТБ. Про це повідомляє Forbes.

«Ми будемо оскаржувати ці рішення і по Франції, і по Бельгії, по всіх країнах Все, що стосується реалізації рішень гаазького суду, -. Ми вважаємо, що там був допущений цілий ряд юридичних неточностей», — заявив помічник президента Росії Андрій Бєлоусов.

Потім глава ВТБ Андрій Костін повідомив, що у Франції в середу заарештували рахунки російських компаній у французькій «дочці» держбанку. За словами Костіна, арешт був накладений, в тому числі, на рахунки російських дипломатичних місій, на яких були суми в десятки тисяч євро.

". Рахунки диппредставництв були тут же розморожені, рахунки російських компаній заморожені Ми вирішуємо цю проблему з юристами", — сказав Костін.

Нагадаємо, Бельгія наклала арешт на всі держактиви (крім активів дипломатичних представництв) РФ вчора, 17 червня. Арешт був проведений на підставі рішення бельгійського арбітражного суду від 18 липня 2014 за позовом компанії Юкос Юніверсал Лімітед. Зазначена в ньому сума позову — 1,86млрд. євро.

До цього стало відомо, що Росія має намір виробити новий механізм подолання рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). У Держдумі РФ заявили, що новий механізм повинен не дозволити Страсбургу «долати силу російських судів» і «вторгатися безпосередньо в наш суверенітет», пов'язавши це з рішенням у справі ЮКОСа.

ЄСПЛ наказав Росії до 15 червня виробити план по виплаті 1.866 млрд євро колишнім акціонерам ЮКОСа.

.

Похожие статьи:

Новости в мире​Франсуа Олланд заборонив міністрам користуватися мобільними телефонами

Новости КиеваСьогодні київським студентам Ходорковський розповість про права і свободи

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Политические статьи. Крым и Севастополь, как могильщики путинского режима

Новости Общества​Если выплат до 20 августа по ЮКОСу не будет, то аресты начнутся по всему миру -СМИ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети