Google оштрафували у Франції за політику конфіденційності

9 января 2014
6046 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2753.jpg

Розбіжності між американською корпорацією і Францією, а також низкою інших країн ЄС виникли вже давно. Ще в 2012 році, після того, як компанія оголосила про введення принципово нової політики конфіденційності в своїх хмарних сервісах, європейські експерти висловили стурбованість тим фактом, що прийняті в Google правила суперечать законодавчим нормам Євросоюзу.

Франція разом з ще п'ятьма країнами (Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія та Нідерланди) пригрозила Google санкціями, якщо ситуація не зміниться. У підсумку політика конфіденційності компанії була дещо змінена минулого літа, проте для CNIL цього виявилося недостатньо. На думку французьких фахівців, користувач і досі не завжди може знати, як використовуються його дані, і не завжди може це контролювати.

Нову політику конфіденційності компанія ввела в березні 2012 року.

«Ми збираємо інформацію, яка допомагає поліпшити наші служби, починаючи з мовних налаштувань і закінчуючи більш складними речами, наприклад цікавими для конкретного користувача оголошеннями або людьми в інтернеті», — йдеться на офіційній сторінці Google.

Йдеться про переглянуті сайти або дані, введені користувачем при роботі з різними сервісами пошуковика. Потім вся отримана інформація узагальнюється.

Як стверджують експерти, серед інформації, яку збирає Google, — пошукові запити, телефонні виклики, включаючи номери телефонів, дату, час, тип і тривалість викликів, IP-адреси, дані про апаратні події, зокрема про збої та дії в системі, а також про настройки, тип і мову браузера.

Франція — не єдина країна, що оштрафувала американську компанію. У грудні минулого року влада Іспанії визнала Google винною в серйозних порушеннях законодавчих норм щодо захисту приватного життя і зобов'язала виплатити штраф у розмірі 900 тис.євро.

Похожие статьи:

Новости в миреМистраль не будет принадлежать России

Новости в миреПремьер-министр Франции подал заявление об отставке

Новости ОбществаВ Одессе начался форум "Евромайданов"

Новости в миреГлава МЗС Франції чекає від України конкретних кроків щодо виходу із політичної кризи

Новости в миреМЗС Франції викличе посла України у зв'язку подіями у Києві

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk