Греція стверджує, що подолала кризу

9 января 2014
3777 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2751.jpg

Самарас зазначив, що грецьке головування буде прагнути до економічного зростання та зростання зайнятості, посилення єврозони, вирішення проблем міграції, а також внутрішньої та зовнішньої безпеки.

Відповідаючи на запитання журналістів, він заявив, що уряд Греції працює стабільно і залишиться стабільним до 2016 року, коли у країні відбудуться чергові парламентські вибори. Греція починає цього року реалізацію структурних реформ. Почалося скорочення безробіття, залучення інвестицій, зазначив прем'єр.

У свою чергу, голова Єврокомісії заявив, що головування в ЄС переходить до «досвідченого пілота» — Греція вп'яте очолює Раду ЄС. Баррозу нагадав, що зовсім недавно обговорювалися сценарії виходу Греції з євро, однак, за його словами, те, що Греція залишається повноправним членом ЄС і єврозони, показує, що ці прогнози були неправильними. «Я б сказав, що 2013 рік став поворотним для європейської економіки, став роком змін у сприйнятті європейської економіки. Криза євро вже позаду», — заявив він.

«Ми в ЄС та Єврокомісії завжди були на боці Греції. Цей рік буде кращим для Європи. Ми виходимо з рецесії і сподіваємося, що Греція вийде з рецесії у цьому році, досягне первинного профіциту бюджету і приверне інтерес міжнародних інвесторів. Ми можемо сказати грекам, що ваші жертви і зусилля відкривають краще майбутнє», — заявив Баррозу.

Похожие статьи:

Новости УкраиныКлюєв попросив опозицію дати команду припинити сутички

Коммунальные предприятияЗапорожье: кризис в ЖКХ усиливается?

Новости УкраиныПодії в Україні є наслідком зради політичних еліт, вважають у Держдумі

Новости БизнесаЭксперт: Украинцы выводят из банков гривневые депозиты

Новости ПолитикиКравчук готовий гарантувати народу виконання домовленостей влади та опозиції

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk