IT-компаніям дозволили оприлюднити дані про запити спецслужб

28 января 2014
4279 просмотров Голосов: 1 Автор:
article3359.jpg

Згідно з рішенням суду, низка найбільших IT-компаній тепер зможе публікувати приблизні дані про кількість запитів з боку американських спецслужб, а також про кількість акаунтів, за якими уряд запитував інформацію.

Крім того, компанії отримали можливість інформувати громадськість про кількість критеріїв, за якими запитується інформація. Самі критерії оприлюднені не будуть.

Про те, що компанії отримають більше можливостей з оприлюднення фактів запитів даних з боку спецслужб, 17 січня 2014 року заявив президент США Барак Обама.

Компанії Microsoft, Google, Yahoo, Facebook і Linked-In звернулися до суду з контролю за зовнішньою розвідкою США після публікацій про діяльність Агентства національної безпеки АНБ). Метою позову було отримання права на публікацію докладної статистики запитів користувача інформації з боку спецслужб. Право на публікацію загальної статистики компанії отримали влітку 2013 року. Інформація про стеження за користувачами інтернету з'явилася в ЗМІ в червні 2013 року завдяки колишньому співробітнику АНБ Едварду Сноудену, котрий передав журналістам секретні документи агентства.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk