Канада обмежила в'їзд українських посадових осіб

29 января 2014
4429 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3387.jpg

Канадські дипломати пояснили таке рішення «прикрими» діями «членів української правлячої еліти» на тлі багатьох протестів в Україні.

-Канада як і раніше підтримує українців, виступає на підтримку свободи і демократії, — заявив Олександр. — Ми обмежимо в'їзд до Канади для деяких українських чиновників, причетних до придушення опозиції, — підкреслив міністр.

Імен конкретних людей, на яких поширяться санкції, він не назвав. Коментаря з боку української влади на момент публікації матеріалу не надходило.

Голова канадського МЗС Джон Берд, в свою чергу, заявив, що уряд готовий за необхідності збільшити санкції. З його слів, прийняття обмежень є «важливим», але не останнім кроком з боку Канади в «підтримку свободи і процвітання на Україні».

Між тим, члени ліберал-демократичної партії запропонували уряду також заморозити українські активи і пришвидшити процедуру прийому українських біженців.

Раніше санкціями щодо України неодноразово погрожували і США. Зокрема, Білий дім вимагав анулювати обмежувальні закони, прийняті Верховною Радою 16 січня, а також зупинити зіткнення міліції та демонстрантів, які виступають проти цих законів. Проти резонансних актів виступила також Рада ЄС.

28 січня Верховна Рада скасувала закони, а прем'єр-міністр України Микола Азаров пішов у відставку, щоб «створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу» і мирно врегулювати конфлікт.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЕС проверит счета украинских чиновников и олигархов

Новости ОбществаГенералу стыдно, что новая власть не может найти Януковича и других беглецов

Политические статьиНазваны 25 украинских чиновников, причастных к преступлениям против человечности

Новости УкраиныКомітет регіонів ЄС скасував зустріч з українськими міністрами через події на Грушевського

Новости Сельского хозяйстваГазовое соглашение со Словакией подпишут до конца 2013 года

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk