Карла Бруні скасувала концерти в Канаді через низький попит на квитки

8 января 2014
4012 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2731.jpg

За даними журналістів, на концерт Бруні, запланований на 23 квітня в Оттаві, до теперішнього часу заброньовано лише близько сотні квитків.

Як повідомляє агентство Франс Прес, також буде скасовано концерт, намічений на 21 квітня в Квебеку.

"Концертне турне проходить добре, але на прохання виконавиці ми просто вирішили скоротити кількість виступів. Відбудеться три концерти в Північній Америці - в Нью-Йорку, в Монреалі та Лос-Анджелесі", - цитує Франс Прес агента Бруні Бертрана де Лаббе.

Турне Бруні почалося наприкінці осені 2013 року. Концертна програма подружжя Ніколя Саркозі включає в себе виступи не тільки у Франції, але і за кордоном - виконавиця має намір виступити перед глядачами в Швейцарії, Бельгії, Люксембурзі, Австрії, Німеччині, США та Канаді.

У ході концертів Бруні виконуватиме пісні зі свого нового - четвертого - альбому Little French songs (Французькі пісеньки), який побачив світ у квітні. Вихід цього альбому Бруні очікувався ще в 2011 році, проте був відкладений через вибори президента Франції - Бруні не хотіл , щоб поява альбому співпала за часом з передвиборчою кампанією чоловіка.

Черговий диск Бруні вийшов під лейблом Barclay Records - французької компанії, що належить Universal Music Group. Попередні альбоми екс-першої леді виходили під незалежним французьким лейблом Naive.

Перший альбом Бруні Quelqu'un m'a dit (Хтось мені сказав) вийшов у світ в 2002 році і був проданий у кількості 1,2 мільйона копій у Франції і 800 тисяч копій - за кордоном. Друга платівка з'явилася в 2007 році і називалася No Promises (Ніяких обіцянок). Третій альбом - Comme si de rien n'etait (Нібито нічого не було) - був випущений роком пізніше. Бруні виконує пісні як інших авторів, так і власні.

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk