Китай розробляє нові АЕС

20 марта 2014
4260 просмотров Голосов: 0 Автор:Otavva
article4249.jpg

Китай розробляє нову конструкцію атомної електростанції в спробі зменшити свою залежність від вугілля і скоротити забруднення повітря.

З метою скорочення кількості вугільних електростанцій, китайський уряд планує розробити атомну електростанцію на основі торію, нагадаємо що наразі використовується уран. Вченим на вирішення цієї проблеми Китай надав 15 років.

Команда дослідників в Шанхаї сказала, що для того щоб розробити перший в світі такий завод потрібно 25 років." У минулому, уряд був зацікавлений в ядерній енергетиці через брак енергії. Зараз, вони більше зацікавлені через смог ",- професор Лі Чжун, учений, що працює над проектом, розповів гонконгській South China Morning Post .
За даними Всесвітньої ядерної асоціації ( WNA), Китай має 20 атомних електростанцій в експлуатації та ще 28 у стадії будівництва, всі вони мають уранові паливні реактори. Китай імпортує велику кількість урану, так він намагається зменшити свою залежність від викопних видів палива. Проте, відповідно до WNA, торій набагато більш розповсюджений.

Лі Чжун сказав: «Ядерна енергетика єдине рішеннядля заміни вугілля, і торій дає великі надії».Китай має амбітну програму ядерного покоління, він планує мати майже 60 гігават ядерної енергії до 2020 року і 150 гігават до 2030 року.
Дослідник за проектом повідомив South China Morning Post їх робота, ймовірно, буде негативно сприйнята китайськими громадянами після катастрофи на Фукусімі, в Японії.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович зря поехал в Китай

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости Сельского хозяйстваНаостанок команда Януковича встигла «кинути» Китай на $3 мільярдів

Новости в миреУ Китаї ліквідували 12 бойовиків

Здоровье и медицинаЧай Императоров ( Ча Гао ) Здоровый образ жизни

Теги: китай, аес
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети