Колишній глава Пентагону розповів про невпевненість Обами у своїх силах

8 января 2014
3106 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2723.jpg

Як написав екс-глава Пентагону, Обама не довіряв своєму командуванню, не був упевнений у президентові Хаміду Карзаю, не вірив у власну стратегію і не розглядав кампанію в Афганістані як власну війну. Гейтс пояснив, що такого висновку він дійшов під час наради в березні 2011 року.

Під час тієї зустрічі, присвяченій виведенню військ із країни, Обама вкрай емоційно висловив розчарування у своїй стратегії. Колишній міністр оборони зазначив, що Обамі нерідко доводилося приймати рішення, які суперечать його власним політичним поглядам.

Гейтс у своїх мемуарах розкритикував також і попереднього президента Джорджа Буша, який почав війну в Афганістані. Колишній глава Пентагону написав, що Буш не зумів скористатися першими перемогами у війні і в підсумку провалив всю кампанію.

В адміністрації Обами вже прокоментували мемуари Гейтса. Як заявила представник Білого дому Кейтлін Хейден, президент не згоден з оцінками колишнього міністра, які той дав у своїй книзі.

Мемуари Гейтса під назвою "Борг: спогади міністра оборони на війні" ("Duty: Memoirs of a Secretary at War") складаються із 600 сторінок. Вони надійдуть у продаж у середині січня 2014 року. Ця буде перша книга про політику Обами, написана настільки високопоставленим співробітником його адміністрації. Роберт Гейтс очолював Пентагон з 2006 по 2011 рік.

США почали військову операцію в Афганістані в 2001 році у відповідь на теракти 11 вересня. Головна мета кампанії - звільнення країни від талібів. Обама, прийшовши до влади, пообіцяв практично повністю вивести американські війська до кінця 2014 року.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk