Королева Єлизавета II опинилася на межі банкрутства

28 января 2014
2950 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3377.jpg

Резервний фонд королеви Єлизавети II в 2001 році становив 34 млн фунтів стерлінгів, але скоротився до історичного мінімуму в 1 млн фунтів. Комісія палати громад виявила, що фінансове становище монарха у світі похитнулося через руйнування палаців і невмілих дій придворних.

Доповідь аудиторів парламентського комітету з державних рахунків була присвячена не всьому статку британської королеви, яка налічує, як відомо, більше 60 млрд фунтів, а витратам на повсякденні потреби, пише The Telegraph.

Як з'ясувалося, радники королеви не тільки неекономно витрачали кошти, призначені для підтримки діяльності двору, утримання королівської нерухомості та колекції творів мистецтва, а й майже вичерпали резервний фонд. Це відбувалося у той час, як державні відомства урізали свої витрати на третину.

Депутати, заслухавши доповідь, рекомендували міністерству фінансів терміново втрутитися в ситуацію і захистити королівську нерухомість від подальшого руйнування.

Букінгемський палац і Віндзорський замок, як зазначалося в доповіді, потребують термінового ремонту, персонал змушений підставляти відра під дощові потоки, щоб захистити предмети мистецтва та антикваріат, а стара система опалення потребує витрат більш ніж на 770 тисяч фунтів на рік. Ще в 2012 році 39% площ королівських резиденцій перебували в загрозливому стані, з того часу ситуація тільки погіршилася.

Одним зі способів залучення додаткового доходу може стати більша відкритість королівських палаців для відвідувачів. Голова трудового комітету палати громад Маргарет Ходж заявила, що радники Її Величності нераціонально розпоряджалися коштами і не соромилися у витратах. Так, на її думку, тільки за рахунок туристів, які побували в Букінгемському палаці, можна було модернізувати газопровід і систему електропостачання.

Прес-служба Букінгемського палацу відреагувала на критику стриманою заявою, в якій йдеться про готовність зробити систему фінансування палаців і замків більш прозорою і переглянути пріоритети виділення коштів.

Єлизаветі II належить велика кількість нерухомості. Наймолодшим палацом є Сандрингемський - йому 160 років. Віндзорському замку близько тисячі років. Нещодавно занедбана церква св. Якова, яка належить королеві, була продана за один фунт благодійному фонду, який зобов'язався забезпечити консервацію історичної будівлі.

Похожие статьи:

ОбществоКоролева Іспанії висунена на Нобелівську премію миру

ОбществоПерсонал Віндзорського замку Єлизавети II оголосив страйк вперше за 900 років

Новости ОбществаЄлизавета II залишає престол

ОбществоХто стане новою королевою?

СкандалОпубликованы фотографии впечатляющих дворцов братьев Аркадия и Бориса Ротенбергов

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk