Лікарям вдалося стабілізувати роботу серця екс-прем'єра Ізраїлю Аріеля Шарона

5 января 2014
2844 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2630.jpg

 Незважаючи на те, що 85-річний пацієнт "як лев бореться за своє життя", Ротштейн підтвердив песимістичний прогноз розвитку хвороби.

"Серцевий ритм кращий, ніж був, так само як і кров'яний тиск, але інші системи організму нам стабілізувати не вдалося... Не можу сказати, що ми впоралися з кризою. У такій ситуації мало що можна зробити", - сказав він, додавши, що одну з найбільших проблем зараз представляє ниркова недостатність, що розвивається. 

"Він бореться як лев. Воїн Шарон буде битися за життя... Але я не можу сказати, що сьогодні вранці я налаштований оптимістично. Можливо, я навіть іще більш песимістичний, ніж був раніше", - сказав Ротштейн.

Раніше повідомлялося, що Аріель Шарон перебуває в критичному стані. Внутрішні органи колишнього прем'єр-міністра Ізраїля відмовляють. Останні сім років він перебуває в комі після перенесеного інсульту. І, за словами лікарів, поліпшення навряд чи настане.

Аріелю Шарону 85 років, колишній генерал ізраїльської армії, політик правого спрямування не приходить до тями з 2006 року.

Він знаходиться у вегетативному стані і підключений до апарату штучного дихання.

При цьому рік тому комп'ютерна томографія виявила мозкову активність в той момент, коли Шарону показали фотографії його сім'ї та просили уявити власний будинок.

Аріеля Шарона багато людей в Ізраїлі вважають військовим героєм, він брав участь у трьох близькосхідних конфліктах. При цьому для палестинців і багатьох інших в арабському світі він був ворогом номер один.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk