Мішель Обама соромиться публічних витівок свого чоловіка

25 декабря 2013
3533 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2332.jpg

 За даними американських ЗМІ в родині у президента США Барака Обами назрівають проблеми.
Американські журналісти стверджують, що дружина Барака Мішель вже підготувала всі документи, і збирається після новорічних свят відразу приступити до розлучення. Більш того, Новий рік подружжя зустрічатимуть нарізно: вона з дочками в Чикаго, а президент, в Білому Домі.

Причиною розбіжностей стала поведінка чоловіка. Мішель більше не може терпіти його витівки на публіці, але останньою краплею, подейкують, став безсоромний флірт Обами з датським прем'єр-міністром на похоронах Нельсона Мандели в ПАР. Незважаючи на присутність дружини і невідповідну обстановку, Барак веселився з Хелле Торнінг- Шмітт.Тоді-то і заговорили у відкриту про зневажливе ставлення президента до своєї дружини.

Анонімне джерело розповіло виданню The National Enquirer, що це не перша така витівка Барака Обами в присутності Мішель. Але ще більш принизливо було для неї ловити на собі співчутливі погляди оточуючих, присутніх на панахиді. У Білий Дім досі приходять цілі пачки листів розгніваних людей, що закликають Обаму не ганьбити свою дружину і свою країну на весь світ.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/celebrities/_mishel-obama-soromitsya-publichnih-vitivok-svogo-cholovika/533886">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk