Ніагарський водоспад став синьо-жовтим, а в Португалії створили "Майдан"

30 декабря 2013
3144 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2512.jpg

 Українці Канади зібрали свій Євромайдан на Ніагарському водоспаді.

На знак солідарності з народом України вони засвітили найпотужніший у Північній Америці водоспад синьо-жовтими вогнями, інформує портал української діаспори VIDIA.

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich
Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Свій протест проти побиття Тетяни Чорновол висловили українці США. На підтримку журналістки та активістки Євромайдану вийшли українці Філадельфії.

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak
Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

У Лісабоні та Албуфейрі знову зібралися українці, солідарні з протестувальниками на Євромайдані. Вони створили об’єднання "Євромайдан-Португалія".

Лісабон. Створено обєднання ЄвроМайдан - Португалія. Фото - ukrspilka
Лісабон. Створено об'єднання ЄвроМайдан - Португалія. Фото - ukrspilka

На обох мітингах укотре висловили підтримку українцям у Києві гаслами "Київ – ми разом з вами!", тримали портрети Януковича, обернутого вниз головою, молилися та співали гімн України. Також були зібрані пожертви на підтримку Євромайдану в Києві.


Українці Італії на площі Святого Петра у Ватикані влаштували український вертеп, який назвали "Різдвяний Євромайдан".Однією з причин створення об’єднання у Спілці українців у Португалії назвали протидію "спробам посольства України в Португалії, залучившись підтримкою лояльних (здебільшого проросійських організацій) показати португальському суспільству розбіжності в поглядах на події в Україні серед української громади в Португалії".

Вертеп “Євромайдан” у Ватикані. Фото: Радіо Свобода
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk