Німецька поліція шукає собі співробітників серед мігрантів

24 декабря 2013
3211 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2265.jpg

 У федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія 40 відсотків кадрового складу поліції старші за 50 років. "Людей не вистачає катастрофічно", - скаржиться голова земельного відділення Німецької профспілки поліцейських Ерих Реттинґгауз.

Великі демонстрації, футбольні матчі, не кажучи вже про щоденну роботу - у поліцейських накопичується дедалі більше понаднормових годин. А тут ще в багатьох містах перед Різдвом активізувалися банди квартирних крадіїв з країн Східної Європи. Земельний міністр внутрішніх справ Ральф Єґер вирішив зміцнити поліцейські лави та додатково набрати 1500 молодих правоохоронців. Однак де їх узяти?

Поліцейський реп для мігрантів

На сайті поліції землі Північний Рейн-Вестфалія звучить реп. Так поліція намагається привабити у свої ряди молодих мігрантів. Минулого року відгукнулися 1757 кандидатів. Однак на роботу взяли лише 161. Річ у тім, що для навчання у школі поліції необхідне свідоцтво про закінчення гімназії. У майбутньому глава кельнської поліції Вольфґанґ Альберс має намір внести на порядок денний питання про зниження освітньої планки для кандидатів.

 

Уповноважений щодо контактів з мусульманами

Уже з 2006 року в Кельні працюють спеціальні уповноважені поліції щодо контактів з мусульманськими організаціями. Один з них - Маттіас Ферринґ. "Наше завдання - встановити довірливі стосунки з мусульманськими общинами, щоб обговорювати з ними найгостріші теми", - каже Ферринґ.

Німецький поліцейський у тюрбані?

Не вирішена й проблема Рамадану - чи можна відправляти в наряд поліцейського, який послаблений постом? А що з головними уборами? У ліберальній Швеції проблема вирішена вже давно - хоч кіпу, хоч тюрбан носи. У Великобританії теж усі звикли бачити військовослужбовців, поліцейських і навіть суддів індійського походження у тюрбанах.

Солдат-сикх в тюрбані біля Букингемського палацу в Лондоні

Солдат-сикх в тюрбані біля Букингемського палацу в Лондоні

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk