Нацкоаліція в понеділок обговорить питання участі сирійської опозиції в Женеві-2

5 января 2014
2582 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2638.jpg

"Одним з питань на другий день з'їзду стане обговорення остаточного рішення про участь у конференції Женева-2", - повідомило джерело. Джерело підкреслило, що це засідання буде закритим для преси.

У разі позитивного рішення про участь у конференції, опозиціонери обговорять можливий склад делегації для поїздки до Швейцарії і питання про участь Ірану в Женеві-2.

Сьогодні на з'їзді Нацкоаліції обговорюються організаційні та технічні питання функціонування опозиційного об'єднання. У найближчі години пройдуть вибори глави Нацкоаліції, її генерального секретаря, трьох заступників і ще 14 членів керівництва коаліції.

Крім того, на з'їзді планується заслухати звіт перехідного опозиційного сирійського уряду і призначити трьох міністрів (охорони здоров'я, освіти і МВС). З'їзд завершить роботу 6 січня. Прес-конференція за підсумками з'їзду пройде, як очікується, 7 січня.

Раніше повідомлялося, що сирійська національна рада, провідне сирійське опозиційне угруповання, відмовилася від участі в конференції Женева-2. Причиною відмови назвали те, що спроба зробити режим Асада і його супротивників рівними партнерами у переговорах неправомірна.

Міжнародна мирна конференція з Сирії Женева-2, в якій візьмуть участь близько 30 країн, запланована на 22 січня. Учасникам належить знайти вихід з громадянської війни, що триває в Сирії вже майже два роки.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk