Одна з найдавніших американських кіностудій відмовиться від зйомки фільмів на плівку

20 января 2014
2992 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3076.jpg

Згідно з даними видання, найближчим часом студія припинить поширення нових фільмів на плівковому носії, проте це рішення буде підтримуватися тільки для внутрішнього ринку США.

Для іноземних ринків студія раніше збереже випуск нових творів на фізичному носії.

Основними причинами відмови від старої моделі розповсюдження стали висока вартість виробництва однієї «плівкової» копії фільму (близько двох тисяч доларів замість ста доларів за виробництво цифрової копії ) і практично повний перехід американських кінотеатрів на цифрові проектори (наразі в США тільки вісім відсотків кінотеатрів не підтримують цифровий формат).

Видання зазначає, що останнім фільмом, який буде випущений на 35-міліметровій плівці для внутрішнього ринку стане Телеведучий: І знову здрастуйте (Anchorman 2: The Legend Continues), а першим фільмом, який буде поширюватися тільки в цифровому форматі, стане Вовк з Уолл-стріт.

Paramount Pictures Corporation - американська компанія, що займається виробництвом і розповсюдженням кінопродукціі. Наразі ця компанія є однією з найдавніших американських кіностудій (найдавнішою є лише датська кіностудія Nordisk Film, заснована в 1906 р.). Власником кіностудії є медіа- конгломерат Viacom.

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

ОбществоАлексей Фомин выпустил новый мини-альбом

Женский разделБлиц-интервью Виктории Ланевской.

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

ОбществоРената Штифель - новая звезда украинского шоу-бизнеса.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети