Огляд іноземних ЗМІ: ринки лихоманить, Ізраїль поступається, а Париж піднімається проти одностатевих шлюбів

4 февраля 2014
4077 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3541.jpg

Ринки країн, що розвиваються, лихоманить, підвищення ставок не приносить результатів, курси багатьох валют падають до рекордного мінімуму. Чи загрожує глобальній економіці нова фінансова криза?

Після різкого підвищення центробанком Туреччини основних процентних ставок у вівторок, 28 січня, світові фінансові ринки змогли зітхнути з полегшенням. Правда, тривало воно не довго: дуже скоро курси багатьох валют - від бразильського реала та індійської рупії до російського рубля - продовжили обвальне падіння.

Ізраїлю доведеться поступитися - Maariv

Через два тижні, можливо, ще раніше, американці повідомлять ізраїльтянам і палестинцям, що час для маневрів, зближення позицій та інших старих трюків - минув. Американці повідомлять, що на основі досягнутих у ході взаємних контактів результатів (якими б не були ці результати наразі) вони пропонують проект постійного врегулювання конфлікту - або ви берете, або ні.

Обидві сторони не захочуть бути звинуваченими у зриві переговорів. Вони не захочуть почути гучне питання з Вашингтона: Тоді що ви пропонуєте?

Чим стали сьогодні Олімпійські ігри - Krytyka Polityczna

Приурочена до Олімпіади в Лондоні робота Бенксі - графіті із зображенням метальника списа, який замість спортивного снаряда тримає в руках бойову ракету, - змушує поставити фундаментальне питання: чим стали сьогодні Олімпійські ігри?

Чи залишилися вони просто спортивним заходом, над якими витає дух здорового суперництва? Або ж це подія, пов'язана в першу чергу з обмеженням громадянських прав, мілітаризацією суспільного простору, мобілізацією армії і поліції і повсюдним використанням сучасних технологій стеження?

Півмільйона парижан вийшли на марш проти одностатевих шлюбів - RFI

Більш як 500 тисяч осіб вийшли в неділю, 2 лютого, в Парижі на акцію протесту проти прийнятого вісім місяців тому закону про легалізацію одностатевих шлюбів. Про це заявили організатори акцій.

Акція відбулася за закликом громадського об'єднання Маніфестація для всіх. Колона з демонстрантами розтягнулася в Парижі на шість кілометрів.

Похожие статьи:

Новости СпортаУкраїнська фігуристка назвала ганьбою свій виступ на чемпіонаті Європи

Новости СпортаФранцузькі спортсмени навчилися матюкатися та освідчуватися російською

Новости СпортаСША заявляють про існування конкретних загроз, спрямованих проти Олімпіади в Сочі

Новости СпортаНорвезький сноубордист зламав ключицю на тренуванні в Сочі

Новости СпортаКанадський гірськолижник на Олімпіаді виступить у шоломі, розмальованому онкохворою дівчиною

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk