Польща ускладнила видачу дозволів на роботу для українців

16 января 2014
3818 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2951.jpg

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Міністерство праці та соціальної політики Польщі.

Повідомляється, що зміни стосуються в першу чергу нового переліку документів, необхідних для отримання дозволу на роботу, з яким можна працювати в Польщі довше, ніж півроку.

Тепер кожен іноземець, який працював шість місяців на рік без офіційного дозволу, для отримання дозволу на працю повинен подати оригінал письмової угоди з роботодавцем, яка підтверджує факт його роботи в рамках спрощеної системи. Раніше допускалася копія угоди або довідка про працевлаштування.

Крім того, тепер для отримання дозволу необхідно надати оригінали документів, що підтверджують сплату соціальних внесків у рамках угоди про працю, якщо їх потрібно було платити.

Міністерство також ввело нову вимогу, що претендент на дозвіл на роботу має працювати в рамках спрощеної системи щонайменше 3 місяці до подачі заявки на отримання дозволу не тільки на одного і того ж роботодавця, а й на тій же посаді.

Нагадаємо, що Польща ввела спрощену систему працевлаштування для громадян України, Білорусі та Росії (пізніше до них приєдналися громадяни Молдови, Грузії та Вірменії) у липні 2007 року, щоб компенсувати дефіцит працівників, спричинений масовою еміграцією поляків в інші держави Євросоюзу. З моменту введення цієї системи до липня 2013 року українцям видали понад 1,1 млн. заявок на працевлаштування, що складає більше 90% всіх зареєстрованих таких заявок.

У 2012 році офіційний дозвіл на роботу у Польщі, який, як правило, видається на рік, отримали 20 тис. громадян України, що на 15% більше, ніж роком раніше.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk