Про створення Твіттера зроблять серіал

24 декабря 2013
3157 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2269.jpg

 Канадська кінокомпанія Lionsgate TV заявила про зйомки серіалу про створення мережі мікроблогів "Твіттер". Серіал буде заснований на книзі "Hatching Twitter: A True Story of Money, Power, Friendship and Betrayal" ("Народження "Твіттера": правдива історія про гроші, влада, дружбу і зраду"), написаної журналістом американської газети The New York Times Ніком Білтоном.

Продюсувати телевізійний проект буде Еллісон Шермур. Вона відома завдяки роботі над фільмом "Голодні ігри: І спалахне полум'я", який вийшов у 2013 році. Сценарій для серіалу напише сам Білтон, адаптувавши свою книгу для телеекрану.

"Hatching Twitter" була опублікована 5 листопада 2013 року та стала найкращою книгою місяця за версією інтернет-магазину Amazon. Британський журнал The Economist назвав її в числі кращих художніх творів 2013 року.

Глава кінокомпанії Lionsgate TV Кевін Л. Бэггс пояснив зйомки не тільки актуальністю теми, але й особливостями книги Білтона. За словами Бэггса, "Hatching Twitter" являє собою чудову драматичну історію з яскравими героями і цікавим сюжетом про боротьбу за владу і зраду друзів.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_pro-stvorennya-tvittera-zroblyat-serial/533687">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk