Рекорд з одночасної реєстрації шлюбів встановили У Мексиці

16 февраля 2014
5475 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3781.jpg

Колективне укладення шлюбів відбулося в рамках святкування Дня любові і дружби. У числі пар, що офіційно зареєстрували свої стосунки, були Хосе Перес 66 років і його наречена - Фортуната Моралес (62 роки). Вони 50 років прожили разом без офіційної реєстрації.

У рамках "колективного весілля" його учасникам був запропонований коктейль у супроводі популярних в Мексиці мелодій мар'ячі, виконаних місцевими фольклорними музикантами. Після закінчення церемонії молодята хором виконали пісню "Ми - наречені".

У Мексиці вже протягом багатьох років у День Святого Валетина проводяться колективні весілля, кошти на які виділяють місцева влада і спонсори. Робиться це, перш за все, для зміцнення моралі: щоб підштовхнути пари, які жили "у вільному союзі" до офіційного створення сім'ї.

Мер Мехіко Мігель Анхель Мансера побажав нареченим щастя та взаємної поваги в шлюбі. На закінчення церемонії голова міської адміністрації оголосив церемонію "загального поцілунку" - нею із задоволенням скористалися численні молодята.

Похожие статьи:

Новости УкраиныСвадьба на баррикадах (Видео)

Новости в миреСвадьба 17 летней Луизы Гойлабиевой и 47 летнего Нажуда Гучигова

Здоровье и медицинаЧто надо выяснить перед свадьбой

ОбществоВ Киеве мужчина начал кидать камни в велосипедиста

Женский раздел​Yamamay представляет линию свадебного белья J’adore

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети