Росія не розуміє, чому Європа не засудила захоплення адмінбудівель в Україні - Лавров

1 февраля 2014
4103 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3495.jpg

"Чому не чути голосів, що засуджують, на адресу тих, хто захоплює адміністративні будівлі, нападає на поліцейських, виступає із расистськими та антисемітськими гаслами?" - заявив Лавров, виступаючи в суботу на Мюнхенській конференції з політики безпеки.

Він наголосив, що чільні європейські політики "фактично заохочуютьтакі дії, хоча у себе вдома негайно і жорстко припиняють замахи на букву закону".

"Сьогодні мова повинна йти не про новий розподіл на сфери впливу, а про те, яким чином усі країни Європи можуть зайняти виграшні позиції у висококонкурентному світі" , - зазначив Лавров.

Нагадаємо, що мітинги в Україні почалися у листопаді 2013 року, коли Кабмін оголосив про паузу в євроінтеграції. Чергова хвиля протестів розпочалася 19 січня після прийняття законів, які посилюють відповідальність за порушення під час масових акцій і підсилюють контроль в інтернеті.

Скасування цих законів зажадали ЄС та США, а також лідери опозиції, які почали переговори із президентом України. Народне віче опозиції 19 січня переросло у зіткнення радикалів із правоохоронцями в Києві.

Внаслідок заворушень загинуло троє людей. Крім того, радикали зайняли низку урядових будівель, але частину з них потім звільнили.

Європейські політики, у тому числі голова дипломатії ЄС Кетрін Ештон, неодноразово відвідували Київ після початку протестів. Причому вони закликають сторони до діалогу і заявляють про готовність продовжити з Україною переговори про асоціацію.

США також закликають сторони в Україні до діалогу, причому засуджуючи захоплення радикалами урядових будівель в Україні.

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk