Росія оголосила лідера «Правого сектора» в міжнародний розшук

5 марта 2014
4522 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4073.jpg

3-го березня стало відомо, що в РФ порушено кримінальну справу стосовно Дмитра Яроша

Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації винесено постанову про оголошення лідера Дмитра Яроша в міжнародний розшук.

Найближчим часом слідство має намір клопотати про заочне обрання щодо Яроша запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Слідчим управлінням також винесено постанову про притягнення Яроша як обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205.2 КК РФ і ч. 2 ст. 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної та екстремістської діяльності, здійснені з використанням засобів масової інформації).

На думку слідства, у своїх виступах Ярош публічно закликає до екстремістських дій і терору на території Росії.

— Будь-яка особа, що виконує або закликає до скоєнні тяжких злочинів на території Росії або стосовно її громадян, буде обов'язково притягнута до кримінальної відповідальності відповідно до норм міжнародного права і російського законодавства, причому незалежно від того, де воно знаходиться і яке громадянство має, якщо йдеться про захист законних інтересів російських громадян і конституційних основ нашої держави, — підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, Дмитро Ярош є лідером об'єднання «Правий сектор», активісти якого брали участь в опорі з силовиками в Києві, зокрема 19 січня на вулиці Грушевського. Правий сектор об'єднує УНА-УНСО, «Тризуб», «Патріот України», «Білий Молот» та інші націоналістичні організації.

Похожие статьи:

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости УкраиныМінюст визнав УНА-УНСО посібниками фашистів

Образование и наукаЯк предки будували справедливе суспільство?

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

ПроисшествияКМДА вночі намагалися захопити "Вікінги"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk