Сім років перебування в ЄС не покращили життя болгар

13 февраля 2014
3437 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3733.jpg

Після семи років перебування країни в Європейському союзі життя болгар не змінилося на краще. Такі дані показало опитування громадської думки, проведене соціологічним агентством Альфа Рисерч. Опитування проводилося в рамках моніторингу суспільно-політичних настроїв болгарського суспільства, передає УНН з посиланням на видання Болгарія today.

На початку восьмого року перебування Болгарії в ЄС і на порозі третього виборів до Європарламенту настрої болгар дуже суперечливі.

Згідно з даними дослідження, 32% болгар вважають, що країна виграла від членства в ЄС, але більше половини болгар (51%) не відчувають якихось істотних змін на краще. Утім, тих, хто рішуче стверджує, що після вступу до ЄС ситуація в країні стала гіршою, в два рази менше, ніж оптимістів (17%).

Що стосується результатів в особистому плані, думки болгар значно критичніші. Тільки 15% сказали, що поліпшили своє становище, а величезна кількість респондентів - 73% заявила, що ніяких поліпшень в особистому плані не відчула. При цьому ті, хто задоволений ситуацією, проживають переважно у Софії і більш молодого віку.

Проте болгари продовжують сподіватися, що членство в ЄС все-таки має принести їм користь. Так вважають 46% респондентів і лише 17% не очікують від перебування в Євросоюзі нічого хорошого.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаМоральные решения даются нам проще практических

Мебель и бытЛюбители роскоши будут тратить $1,2 триллиона в год

Женский разделДетские коляски вредят детям, - исследование

Бизнес-технологииЭксперимент: цена за клик в партнерских сетях Google, Яндекс и Yottos

Новости ОбществаКто больше всех доволен жизнью в своем городе Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети