Сенатори просять заморозити рахунки і заборонити в'їзд в США порушникам прав людини з України

17 января 2014
2913 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2978.jpg

Сенатори Джон Маккейн і Бенджамін Кардін представили у Сенаті США законопроект "Global Human Rights Accountability Act", в якому пропонують поширити дію закону Магнітського, зокрема, на Україну.

Проект передбачає введення ряду санкцій щодо громадян інших держав, винних у позасудових вбивствах, тортурах або інших порушеннях закону щодо громадянських активістів, повідомляє ВВС Україна.

Ці санкції включають у себе відмову у в'їзді в США, заморожування рахунків і заборону на купівлю нерухомості на території країни.

"Цей законопроект, який має підтримку двох партій, дає нам інструменти для стримування майбутніх зловживань у всьому світі, а також захищає нашу стратегічну фінансову інфраструктуру від тих, хто хотів би використовувати її для відмивання або укриття коштів, здобутих нечесним шляхом", - йдеться у повідомленні, викладеному на сайті сенатора Кардіна.

"Порушників прав людини із Зімбабве, України, Гондурасу або Папуа-Нової Гвінеї ставлять до відома, що вони не зможуть уникнути наслідків своїх дій, навіть у тому випадку, якщо їхня рідна країна не в змозі діяти", - зазначив він.

Водночас сенатор Маккейн наголосив: "Закон Магнітського стоїть на сторожі верховенства закону, встановлює чіткі наслідки порушення основних прав людини. Документ передбачає наявність секретного списку осіб, які підпадають під його дію".

Нагадаємо, так званий закон Магнітського був прийнятий у 2012 році в США. Він запроваджує персональні санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини та принципу верховенства права.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Теги: сша
Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk