США позбавлять власності кримських сепаратистів - російські ЗМІ

9 марта 2014
2333 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4108.jpg

Майно будуть забирати у всіх, хто допомагає сепаратистам у Криму чи в інших регіонах України, повідомляють джерела російських журналістів

США санкціонували експропріацію майна іноземних осіб та організацій в позасудовому порядку за події в Україні.

Про це заявило джерело російських журналістів «ИТАР-ТАСС» в МЗС Росії. Мова нібито йде про розпорядження президента США Барака Обами від 6 березня про блокування власності деяких осіб, що сприяють ситуації в Україні.

— З цієї дати президент США, діючи на підставі закону «Про економічні повноваженнях у випадку міжнародних надзвичайних ситуацій», наділив адміністрацію США правом вводити майнові та візові санкції проти фізичних та юридичних осіб, які «присвоїли владні повноваження в Кримському регіоні без дозволу уряду України, — повідомило джерело.

Таким чином адміністрація президента США застрахувала себе від можливих позовів, оголосивши в пункті 10 розпорядження, що вводяться санкції, які не дають підстав юридичним і фізичним особам оскаржувати їх у судовому або адміністративному порядку.

— Президент США, по суті, санкціонував експропріацію майна іноземних осіб та організацій в позасудовому порядку, — відзначило джерело російських журналістів.

Нагадаємо, сепаратисти в Криму оголосили про те, що не підкоряються рішенням центральної влади України. Лідери сепаратистів Сергій Аксенов і Володимир Константінов заявили про те, що відтепер Крим є частиною Російської Федерації. При цьому на півострів регулярно прилітають російські політики. Вважається, що за діями Аксенова та Константінова стоїть Росія, яка ввела війська по всій території Криму і блокує українські військові частини.

Похожие статьи:

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети