США розглядають можливість озброєння оборони України

2 марта 2014
4868 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article4011.jpg

Якщо Росія блокуватиме рішення Ради безпеки ООН по Україні то статус Росії як кандидата в Організацію економічного співробітництва та розвитку буде зупинений.

Віце-президент Атлантичної Ради США Деймон Вілсон заявив, що американський Конгрес розглядає можливість надання озброєння для оборони України. Також він зазначив, що замість G8 може бути відновлена «Велика сімка», без участі Росії. Про це він написав на своїй сторінці в «Twitter».

Крім того, Вілсон зазначив, що якщо Росія блокуватиме рішення Ради безпеки ООН по Україні, що припускає збереження територіальної цілісності і суверенітету нашої країни, то статус Росії як кандидата в Організацію економічного співробітництва та розвитку буде зупинений.

Ще одне повідомлення віце-президента містить думку про те, що потрібно винести урок з подій 2008 року (війни Росії проти Грузії — ред.). І доставити в Україну гуманітарну допомогу американськими військовими літаками.

Вілсон також натякнув, що прийшов час для відновлення «Великої сімки» з першим самітом, призначеним на ту ж дату, що й саміт G8 в Сочі, але в іншому місці.

Відзначимо, що США і Канада заявили про можливу неучасть у саміті «Великої вісімки», який має відбутися влітку у Сочі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk