Тарантіно відмовився знімати фільм Огидна вісімка через витік сценарію

22 января 2014
2376 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3180.jpg

Квентін Тарантіно не зніматиме фільм Огидна вісімка (The Hateful Eight). Кінематографіст заявив, що відмовляється працювати над стрічкою як режисер через витік її сценарію, передає Deadline. Тарантіно зазначив, що тепер він має намір окремо опублікувати текст сценарію.

Як розповів виданню автор Огидної вісімки, сценарій картини бачили шість осіб, у тому числі продюсер Джанго звільненого Реджинальд Хадлін і його агент, а також троє акторів, яких він розглядав на головні ролі в картині: Майкл Медсен, Брюс Дерн і Тім Рот. Сценарист і режисер зазначив, що останній точно не міг його "зрадити". Хтось з інших двох акторів показав сценарій своєму агенту, а той передав його комусь ще. У результаті агент самого Тарантіно почав отримувати дзвінки від своїх колег з проханнями влаштувати проби на роль у новому фільмі тим чи іншим акторам.

"... Я не знаю, як ці ****** агенти працюють, але я не буду знімати цю річ наступною. Я її опублікую, і на цьому все. Займуся іншим проектом. У мене їх ще з десяток в голові", - сказав кінематографіст. Він зазначив, що на найближчий час у нього було заплановано два сценарії. Тепер він перейде до другого, в якому у нього також запланована велика роль для 77-річного Брюса Дерна. Раніше планувалося, що Дерн зіграє головного героя вОгидній вісімці.

Про участь Медсена і Рота у стрічці раніше не повідомлялося. Deadline писав, що у фільмі також буде брати участь Крістоф Вальц, проте йому режисер не показував сценарій.

Про те, що Тарантіно завершив роботу над сценарієм нової картини, стало відомо 11 січня. Тоді ж кінематографіст оголосив назву фільму. Планувалося, що він буде знятий у жанрі вестерн, однак при цьому не стане продовженням останньої стрічки ТарантіноДжанго звільнений. Джанго вийшов у прокат в грудні 2012 року і заробив майже 425 мільйонів доларів при бюджеті в 100 мільйонів. Фільм був відзначений преміями Оскар, Золотий глобус і Сатурн у категорії Найкращий оригінальний сценарій.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk