Тягнибока і Яценюка можуть оголосити у Росії персонами нон-ґрата

24 января 2014
2311 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3249.jpg

Як вважає депутат, антиросійська риторика керівників київського повстання змушує задуматися про доцільність закриття російського кордону для цих людей. Зокрема, до небажаних гостей пропонується віднести лідерів фракцій Верховної Ради націоналістичної партії Свобода Олега Тягнибока та об'єднання Батьківщина Арсенія Яценюка.

"Тривалі зіткнення в українській столиці, що призвели вже до загибелі деяких учасників, активно підігріваються антиурядовими і антиросійськими висловлюваннями лідерів Євромайдану", - зазначає видання.

Депутат Зелінський вважає, що сьогоднішні події можуть привести до влади націоналістично налаштовані сили, і президенту України не потрібно сідати за стіл переговорів з екстремістами. Росії ж слід заборонити в'їзд на свою територію даних персон.

"Я скеровую на ім'я міністра закордонних справ Росії звернення з пропозицією розглянути можливість включення деяких учасників київських подій у список персон нон-ґрата. Це стандартний загороджувальний захід від іноземних громадян, у тому числі політиків, які допускають антиросійські випади і погрози, - вважає депутат. - У МЗС повинні розглянути пропозицію і оцінити, наскільки в Росії бажані такі іноземні гості, такі як лідер українських націоналістів Тягнибок чи інші представники Євромайдану.

Єдинорос і член комітету Держдуми з оборони Франц Клінцевич заявив Известиям, що він би підписався під зверненням до міністра закордонних справ.

"Важко оцінювати, наскільки це буде дієвий крок. Але можу сказати, що Росія повинна якось реагувати на антиросійські висловлювання українських націоналістів, які до того ж сидять у Верховній Раді, - зазначив Клінцевич. - Такі люди, як Тягнибок, повинні відповідати за свої слова і ті наслідки, до яких вони приводить. Тому я б підтримав ініціативу про заборону на в'їзд.

Нагадаємо, опівночі перед суспільством виступили лідери опозиції і відзвітували про результати переговорів з президентом. Олег Тягнибок запропонував активістам проголосувати за подальший план дій євромайданівців, і вони проголосували за подальшу боротьбу.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk