У Білому домі вважають, що мітингувальникам не сподобаються угоди Януковича-Путіна

17 декабря 2013
2785 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2014.jpg

 У Білому домі вважають, що угоди, досягнуті між лідерами України та Росії, не відповідають сподіванням і вимогам учасників акцій протесту в центрі Києва.

Про це у вівторок на брифінгу заявив представник Білого дому Джей Карні.

"Жодна угода між Україною і Росією не врахує занепокоєнь тих, хто протестує в Україні", - сказав він.

За його словами, "Білий дім продовжить вивчати деталі цих угод".

Раніше у вівторок президент РФ Володимир Путін, зокрема, повідомив, що Росія розмістить в цінних паперах українського уряду частину своїх резервів з Фонду національного добробуту (ФНБ) обсягом 15 млрд. доларів.

"Враховуючи труднощі української економіки, пов'язані в значній мірі зі світовою фінансовою та економічною кризою, з метою підтримки бюджету України уряд РФ ухвалив рішення розмістити у цінних паперах українського уряду частину своїх резервів з Фонду національного добробуту об'ємом 15 млрд. доларів США", - сказав Путін по підсумками російсько-українських міждержконсультацій.

Крім того, "Газпром" і "Нафтогаз України" підписали доповнення до "Контракту на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу на 2029-2019 рік" від 19 січня 2009 року.

Як заявив на прес-конференції за підсумками підписання Путін, підписаний документ дозволяє "Газпрому" поставляти газ в Україну за ціною $268,5 за тис. кубометрів при тому, що зараз вона становить $400.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk