У Мексиці зростає кількість хворих на свинячий грип

31 января 2014
3245 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3448.jpg

У Мексиці зростає число хворих на грип A(H1N1). З початку січня зареєстровано 2235випадків, при цьому 251 людина померла. Половина смертельних випадків сталася за вісім днів, з 23 по 30 січня, передає Informador.com.mx, посилаючись на дані системиМОЗ.


Саме цей підтип вірусу виявили у 90% тих, хто звернувся до лікарів з ознаками грипу.Всього ж із початку року від різних видів грипу, включаючи A(H1N1), померло 273людини.

МОЗ приймає оперативні заходи для боротьби з поширенням грипу. Зокрема, в регіонах проводяться кампанії з вакцинації населення. За офіційними даними, найбільшу кількість хворих відзначено в штатах Сан-Луїс-Потосі, Нуево-Леон, Мехіко, Ідальго,Агуаскальєнтес і Сакатекас.

До кінця зимового сезону - в лютому і на початку березня - зростання захворюваності на грип ще продовжиться, очікують у відомстві. Подібне зазвичай триває від 8 до 12 тижнів.При цьому немає об'єктивних причин стверджувати, що ситуація вийшла за рамкиочікуваного, тому немає необхідності вводити екстрені заходи або оголошувати про небезпеку епідемії, стверджують представники міністерства.

У 2009 році в Мексиці була зареєстрована пандемія грипу, що змусила владу оголоситинадзвичайний санітарний стан. Тоді заразилися 70 тисяч осіб, померли - 1479. Того рокуштам А(H1N1), відкритий ще в 1930-ті роки, став відомий як свинячий грип. На думку експертів, його жертвами у всьому світу стали понад 280 тисяч людей.

Похожие статьи:

Новости в миреСША для помощи Украине намерены снять многолетнее ограничение на экспорт газа

Новости Культуры​У Колумбії в зв'язку зі смертю Габріеля Гарсії Маркеса оголошено триденний траур

Новости в миреРекорд з одночасної реєстрації шлюбів встановили У Мексиці

Новости в миреЗемлетрясение в Мексике

Новости в миреМощный торнадо обрушился на Мексику и США

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk