У Москві готується акція на підтримку українського Євромайдану

4 декабря 2013
5908 просмотров Голосов: Автор:vasylx
article1692.jpg

 

У суботу, 7 грудня, біля посольства України в Москві планується акція солідарності з Євромайданом.

 

"У суботу о 12:00 біля українського посольства пройде акція солідарності з учасниками Євромайдану. Ми підтримуємо цивілізаційний вибір українців - на користь демократії, свободи, поваги до особистості. Європейська Україна буде слугувати важливим прикладом і для нас, росіян. Ми захоплюємося мужністю і героїзмом рядових учасників Євромайдану, які попри ризик відстоюють своє право впливати на шлях розвитку власної країни", - йдеться на сторінці акції у Facebook.
 
Повідомлення про це подали в префектуру ЦАО Москви Олег Козловський, Володимир Ашурков і Денис Стяжкін. Активісти обіцяють повідомляти про результати розгляду заявки на акцію повідомлення та свої подальші дії.
 
Про свою готовність взяти участь в акції у Facebook вже заявили понад сто осіб.
 
Нагадаємо, в понеділок, 2 грудня, російська поліціязатримала 11 учасників акції на підтримку Євромайдану біля українського посольства в Москві. Серед затриманих виявився співголова РПР-ПАРНАС Борис Нємцов.
 
Учасники акції тримали в руках банер: "Україно, ми з тобою". Як розповів Нємцов, вони "абсолютно мирно стояли біля посольства".
 
Масові антиурядові протести в Україні проходять з 21 листопада, коли уряд оголосив про припинення підготовки угоди про асоціацію з Євросоюзом. У неділю в Києві відбувся мітинг, в якому взяли участь до півмільйона людей, що закінчився захопленням будівлі мерії і Будинку профспілок, а також масовими зіткненнями протестувальників з міліцією.
Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk