У Норвегії можуть побудувати вертикальне кладовище-хмарочос

18 декабря 2013
3504 просмотра Голосов: Автор:
article2051.jpg

 Дизайнер Мартін Мак-Шеррі пропонує, у зв'язку з дорожнечею і недоліком у великих містах вільних земельних ділянок під поховання, будувати вертикальні кладовища-хмарочоси.


Країни Скандинавії вже сьогодні стикаються з проблемою браку місця для кладовищ. Виходячи з цього, у студента Датської королівської школи архітектури народилася ідея перемістити поховання покійних у вертикальний простір."Вертикальне кладовище McSherry може виявитися справжньою знахідкою для такої країни, як Норвегія, де простору під поховання майже незалишилось", - йдеться в описі проекту. Цікаво, що ця ідея була запропонована в рамках конкурсу, який проводить Північна асоціація кладовищ і крематоріїв з метою розробки інноваційних рішень для забезпечення місць для поховання".

Сучасний дизайн кладовища-хмарочоса органічно впишеться в будь-міський силует, упевнений автор. До речі, хмарочос з часом можна буде надбудувати - на його даху передбачається встановлення підйомного крану, з допомогою якого можна "наростити" необхідну кількість поверхів.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_u-norvegiji-mozhut-pobuduvati-vertikalne-kladovische-hmarochos/532472">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk