У Росії слідом за Ходорковським із в'язниці випустили Лебедєва

23 января 2014
2045 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3219.jpg

Президія Верховного суду РФ знизила покарання колишньому партнерові Михайла Ходорковського, керівнику МФО Менатеп Платону Лебедєву до вже відбутого строку, тим самим звільнивши його від покарання, повідомляє.

Лебедєв і Ходорковський в кінці 2010 року були засуджені до 14 років позбавлення волі, пізніше призначений ним термін покарання двічі знижувався. У грудні 2013 року Ходорковський був звільнений за амністією, а Лебедєв, відбувши термін ув'язнення, мав вийти на свободу в травні 2014 року.

Лебедєву призначено 10 років 6 місяців і 22 дні ув'язнення. "У зв'язку з відбуванням терміну покарання звільнити його з-під варти", - оголосив рішення суддя в четвер, 23 січня. Він має бути звільнений з колонії в Архангельській області. Також за Лебедєвим визнано право на реабілітацію за скасованим за закінченням терміну давності кримінальним переслідуванням.

У своєму рішенні Верховний суд звільнив Лебедєва і Ходорковського від відповідальності за одним з епізодів розкрадання акцій, скоєним у 1995 році у зв'язку із закінченням терміну давності. До цього суд перекваліфікував цей епізод на шахрайство в сфері підприємницької діяльності, тому визнав за засудженими право на реабілітацію.

Рішення президії Верховного суду остаточне і надалі в галузі російського правосуддя оскаржено бути не може.

Похожие статьи:

Скандал​В Сети шутят над Евровидением: бороды «отростили» Тимошенко и Оробец

Новости Сельского хозяйстваРоссия может ввести запрет на поставки молока и рыбы из Эстонии

Новости ПолитикиУкраїнці заборгували російським банкам 11 мільярдів доларів

Новости Сельского хозяйстваРоссия. Федоров о рекордных показателях уборки 2013

Новости Сельского хозяйстваРоссия в 2013 году собрала 91,3 млн тонн зерна

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk