У США збирають гроші на Євромайдан, у Європі - шукатимуть майно прихильників Януковича

7 января 2014
3086 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2675.jpg

У світі тривають акції на підтримку українських протестувальників на Євромайдані: акції відбулись у США та Європі, а у Нью-Йорку активісти провели форум-дискусію, де обговорили плани допомоги українським протестувальникам.

Про це повідомляє VIDIA.

Зокрема, у Вашингтоні відбувся благодійний концерт збору коштів на потреби Євромайдану. Як повідомила на своїй сторінці у Facebook журналіст Мирослава Гонгадзе, під час концерту українські, російські та американські музиканти виконали твори класиків.

За її словами, вдалось зібрати понад 6 тисяч доларів.

"Підуть для Євромайдану через Союз Українок. Тримайтесь. З миру по нитці", – зазначила Гонгадзе.

Фото з Facebook Мирослави Гонгадзе
Фото з Facebook Мирослави Гонгадзе


Також акція солідарності з Євромайданом відбулась у Карнегі у Пансільванії.У Нью-Йорку замість мітингу провели форум "Ukraine, we stand with you". Під час дискусії у Пластовій домівці організатори обговорили конкретні проекти допомоги Україні.

Фото з Twitter Bernard Ciarallo
Фото з Twitter Bernard Ciarallo

Окрім того португальські українці зібралися на мітинги


. Учасники акцій засудили насильство проти активістів Євромайдану в Україні, а також висловлювання провладних політиків щодо української діаспори, зокрема, трудових мігрантів.

Фото Спілки українців Португалії

Євромайданівці Португалії постановили організовувати акції легального переслідування одіозних політиків, якщо вони відвідуватимуть цю країну.

Також буде проведено роботу з виявлення можливих володінь нерухомості, чи бізнес-структур, що належать прихильникам режиму Януковича", – повідомили у Спілці українців Португалії.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk