Ультраправі Греції створили нову партію

3 февраля 2014
3179 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3515.jpg

Грецькі праворадикали утворили нову ультраправу партію Національна зоря. Вона повинна прийти на зміну праворадикальній партії Золота зоря у разі її заборони владою і брати участь у комунальних і європейських виборах, повідомляє 2 лютого агентство AFP.

Після того як у вересні 2013 року в результаті бійки з неонацистами в Афінах загинув активіст одного з лівих угруповань, уряд Греції спільно з демократичними партіями країни шукає шляхи для заборони Золотої зорі.
Якщо партія опиниться поза законом до травня 2014 року, то в майбутніх виборах в Європарламент замість неї буде брати участь утворена саме з цією метою Національна зоря.
Нагадаємо, 1 лютого прихильники Золотої зорі провели ходу в центрі Афін. Її учасники - три тисячі чоловік - несли грецькі прапори, смолоскипи, свічки і вигукували екстремістські та расистські гасла.
Вони також вимагали випустити на свободу лідера партії Ніколаоса Міхалоліакоса, який перебуває під вартою за підозрою в розпалюванні національної ворожнечі. Він і ще 5 депутатів парламенту від Золотої зорі були заарештовані після вбивства лівого активіста, вчиненого одним з прихильників праворадикальної партії.
Приблизно за 500 метрів від параду неонацистів біля будівлі грецького парламенту була організована контрдемонстрація антифашистів, в якій взяло участь близько тисячі осіб.Незабаром акція переросла в сутички лівих радикалів з поліцією.
У результаті виборів 2012 року праві радикали отримали 18 з 300 депутатських мандатів у грецькому парламенті. Згідно з опитуваннями, зараз Золота зоря займає в країні третє місце за популярністю.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСегодня партия Левочкина "Партия демократического прогресса" переименована

Новости ПолитикиЛеонид Черновецкий создает политическую партию в Грузии

Новости ПолитикиСаакашвили зарегистрировал в Минюсте партию "Рух новых сил"

Новости ПолитикиНайбільш «київська» партія на виборах - "РУХ ЗА РЕФОРМИ"

Новости ПолитикиГорел офис партии Свобода в Харькове

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk