Уряд Канади попросили запровадити санкції проти керівництва України

3 января 2014
3633 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2568.jpg

 Канадська Група сприяння демократії в Україні звернулася до уряду з проханням застосувати санкції проти керівництва України, Про це йдеться у відкритому листі групи на адресу міністра фінансів Канади.

"Ми просимо Канаду разом із іншими західними демократіями застосувати Міжнародні стандарти боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму проти представників українського режиму, який підпадає під положення цих стандартів. Це стосується більшості, якщо не всіх, представників найвищого ешелону у президентській адміністрації, судової і законодавчої систем", – йдеться у листі. "Наприклад, прибуток бізнесу сина президента Олександра Януковича цього року склав тисячу відсотків", – наголошують у канадській Групі сприяння демократії в Україні.

У групі наголошують, що "стан демократії в Україні викликає занепокоєння і потребує всілякої підтримки". "Наша неспроможність відповісти на злодіяння режиму Януковича лише заохочує його і президента Росії Володимира Путіна. Ми просимо Канаду вийти за рамки слів. Пане міністре, ми просимо вас вжити заходів: для цього наявні всі механізми", – йдеться у листі до міністра фінансів Канади.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_uryad-kanadi-poprosili-zaprovaditi-sankciji-proti-kerivnictva-ukrajini/534887">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk