Віце-президент ЄП пообіцяв клопотати про санкції щодо українських чиновників

4 января 2014
2527 просмотров Голосов: 0 Автор:

 Віце-президент Європейського Парламенту Джанні Піттелла пообіцяв закликати Європу вдатися до санкцій щодо українських чиновників.

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з донькою лідера опозиції Юлії Тимошенко Євгенією.

"Я буду закликати європейські  інституції знайти інші заходи, більш рішучі, щоб зупинити антидемократичні дії в Україні. Ми знайдемо спосіб як це зупинити", - сказав віце-президент ЄП, додавши, що мова йде про певну форму санкцій та антикорупційні розслідування.

Серед найбільш кричущих випадків порушення демократії та прав людини в Україні він назвав ув'язнення Юлії Тимошенко, переслідування її захисника Сергія Власенка, побиття журналістки Тетяни Чорновол та ув'язнення активістів Євромайдану.

Піттелла заявив, що під час головування Італії в ЄС (у другій половині цього року) питання дотримання демократичних принципів в Україні стане головним пріоритетом для європейських інституцій.

 "Європейська громада не повинна мовчати, а повинна реагувати у більш радикальний спосіб, якщо ситуація в Україні залишиться такою, як є - з усім нехтуванням основ демократії та законодавства. Я обіцяю, що ця проблема стане для нас ключовою",- резюмував він.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk