Велика сімка висуне Росії низку вимог стосовно України

4 июня 2014
2954 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4951.jpg

На саміті країн Великої сімки, який відбувається 4-5 червня у Брюсселі, не планують ухвалювати нові санкції проти Росії через конфлікт навколо України. «Що стосується санкцій, то жодного рішення не заплановано», — повідомила у вівторок, 3 червня інформаційна агенція AFP з посиланням на поінформовані джерела в Берліні. Співрозмовники агенції зауважили, що Україна стане головною темою робочої вечері лідерів країн «сімки» увечері 4 червня, але головна увага на зустрічі буде приділена «координації подальших дій».

За даними AFP, учасники саміту вимагатимуть від Росії виконати низку конкретних умов: визнати нового президента України Петра Порошенка, розпочати прямі переговори з Україною та припинити дестабілізацію регіонів на Сході України. «Росія повинна виконати своє домашнє завдання», — підкреслили в Берліні.

За словами одного з дипломатів у Брюсселі, метою зустрічі лідерів Великої сімки є не покарання Росії, а діалог. У Берліні також зауважили, що метою уряду Німеччини є політичне врегулювання кризи навколо України.

Похожие статьи:

Новости в миреСША розглядають можливість озброєння оборони України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk