Завод сирів закрили з причини купань в молоці

28 марта 2014
7010 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4335.jpg

Росспоживнагляд тимчасово призупинив роботу омського підприємства ТОВ «Торговий дім «Сири», співробітники якого виклали в соцмережі фотографії, де вони купаються у ванні з молоком. Перевірка наглядового відомства виявила грубі порушення санітарного законодавства.

За даними російського споживнагляду, в будівлі підприємства проводилися ремонтні роботи, при цьому на зберіганні малося молоко — сировину, що використовується при виробництві продукції.

— Виробничі, побутові приміщення знаходяться в незадовільному санітарно-технічному стані, порушується потоковість технологічного процесу, територія підприємства не відповідає вимогам санітарних норм, — повідомляє прес-служба наглядового відомства.

Дивіться також на «Vremya.eu»: Компания «Чумак» почти разорена

Також на заводі «Сири» відсутні умови для дотримання правил особистої гігієни і не представлені результати медичного огляду співробітників. Росспоживнагляд ухвалив рішення ввести в компанії тимчасову заборону діяльності, матеріали передано до судових органів для прийняття рішення про адміністративне призупинення діяльності підприємства. В даний час перевірка фахівцями триває.

Торговий дім «Сири» отримав скандальну популярність завдяки фото та відео, які виклав на своїй сторінці в Інтернеті один з працівників підприємства Артем Романов.

На кадрах компанія молодих людей купається у ванні з молочної рідиною, яка призначена для виробництва сиру «косичка». Опублікував Романов і відеозапис, де кілька напівголих працівників підприємства вручну крутять цей сир в явно антисанітарних умовах.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЧому нас тягне в соцмережі?

ОбществоЯк заглянути людині в душу?

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

IT-ТехнологииУ Бразилії з'явилась перша християнська соцмережа

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk