$4,5 мільярди боргу вимагає Росія в України

27 июня 2014
4279 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5160.jpg


Про це Міллер сказав на прес-конференції в Москві за підсумками зборів акціонерів компанії, передає УНІАН.

«Перспективи відносин з Україною в газовій сфері дуже прості — Україна повинна спочатку заплатити за поставлений газ, вона повинна спочатку нам погасити борг — 4,5 млрд доларів, обсяг поставленого і неоплаченого газу — 11,5 млрд кубометрів», — сказав Міллер і наголосив, що це перший крок, яка має зробити Україна.

На запитання, коли будуть продовжені переговори, він відповів: «Предмета для переговорів немає, Україна переведена на передоплату. Є заборгованість — треба спочатку погасити заборгованість». «Нехай наші українські партнери спробують платити», — заявив Міллер.

За його словами, треба говорити не про «справедливу» ціну, а про «чесну» ціну, яка прописана в контракті.

Як повідомлялося, переговори про врегулювання цінового питання між НАК «Нафтогаз України» і «Газпромом» тривали з початку червня, останній їх раунд відбувся у Києві 14-15 червня.

Переговори закінчилися нічим, і, як наголосив глава уряду України Арсеній Яценюк, всі запропоновані компроміси були свідомо відхилені російською стороною виключно з політичних мотивів.

На думку Яценюка, Росія вела переговори, маючи початкову установку не погоджуватися з жодною з пропозицій, тоді як Україна та ЄС мали чітко вибудувану, єдину позицію.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk